JEDINEČNÝ PÁR NÁRAMKŮ

1 250,00 

1. barva náramku

2. barva náramku: Stříbrná


Vyberte si svoju obľúbenú skladbu pomocou vyhľadávača Spotify, a my Vám na objednaných šperkoch vygravírujeme skenovateľný kód Spotify podobne, ako je uvedený nižšie.

Spotify kód

Více než šperk.
Osobní vzpomínka na místo, kde jste se zamilovali, místo, kde se cítíte doma, důležitý datum, jméno blízké osoby, monogram toho, koho milujete. Vzpomínky Vás dělají tím, kým jste. Zvěčněte si jednu pomocí gravírovaného náramku / náhrdelníku Prepy, na kterou můžete vzpomínat každý den.

Myslíme na každého.
Naše náhrdelníku jsou vyrobeny z hypoalergenní nerezavějící oceli bez obsahu niklu a olova. Vyrábějí se z 18K zlata ponořeného do nerezavějící oceli. Zaručeně obstojí zkoušce času.

Kvalita a propracovanost.
Tyto dvě vlastnosti považujeme při špercích za nejdůležitější. Velikost náramku Prepy je nastavitelná, takže se hodí téměř na každé zápěstí. Vyvinutím malé síly ho můžete ohnout a nastavit si správnou velikost. Navrhli jsme jej tak, aby byl pohodlný, lehký a odolný. Je ideální pro každodenní nošení, dokonce i pro sport.

Hrdě stojíme za našim produktem.
Dokazuje to i naše roční záruka na produkty a 30 denní záruka vrácení peněz.
V případě nespokojenosti s náramkem nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese info@prepy.cz. Najdeme řešení na každý problém.

 

Doprava zdarma nad 1000 CZK na celém území České republiky. Doručení trvá průměrně 1-4 pracovní dny od zaslání objednávky."