Jedinečný hranolový náhrdelník

750,00 

Barva: Stříbrná


Vyberte si svoju obľúbenú skladbu pomocou vyhľadávača Spotify, a my Vám na objednaných šperkoch vygravírujeme skenovateľný kód Spotify podobne, ako je uvedený nižšie.

Spotify kód

Více než šperk.
Osobní vzpomínka na místo, kde jste se zamilovali, místo, kde se cítíte doma, důležitý datum, jméno blízké osoby, monogram toho, koho milujete. Vzpomínky Vás dělají tím, kým jste. Zvěčněte si jednu pomocí gravírovaného náramku / náhrdelníku Prepy, na kterou můžete vzpomínat každý den.

Myslíme na každého.
Naše náhrdelníku jsou vyrobeny z hypoalergenní nerezavějící oceli bez obsahu niklu a olova. Vyrábějí se z 18K zlata ponořeného do nerezavějící oceli. Zaručeně obstojí zkoušce času.

Kvalita a propracovanost.
Tieto tri vlastnosti považujeme z hľadiska šperkov za najdôležitejšie. Náhrdelníky Prepy sa dodávajú s 45 cm retiazkou, ktorého súčasťou je 10 cm odnímateľná časť. Naše náhrdelníky majú súčasne 45 cm a 55 cm, aby si každý našiel tú správnu veľkosť.

Hrdě stojíme za našim produktem.
Dokazuje to i naše roční záruka na produkty a 30 denní záruka vrácení peněz.
V případě nespokojenosti s náramkem nebo jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese info@prepy.cz. Najdeme řešení na každý problém.

 

Doprava zdarma nad 1000 CZK na celém území České republiky. Doručení trvá průměrně 1-4 pracovní dny od zaslání objednávky.”